Destek Hattı: 0 264 777 19 05
Takip Edin:

Dünyada hiç bir firma hiç bir ürünü daha kalitesiz yapmadan daha ucuza satamaz. Bir malın sadece fiyatına bakmak
bazı hileleri peşinen kabul etmektir.

YÖNETİM MESAJI

Sizlere güvenlik sektöründeki gelişmeleri ve değişen teknolojileri en hızlı bir şekilde tanıtmak arzusundayız. Ekonomide yaşanan sıkıntılardan dolayı bazı firmaların ucuz mallara yönelmesini kaygıyla izlemekte ve bunun asla bir çözüm olmadığını size bildirmek isteriz.

Bizim her zaman belirttiğimiz gibi;

DÜNYADA HİÇ BİR FİRMA HİÇ BİR ÜRÜNÜ DAHA KALİTESİZ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ. BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ PEŞİNEN KABUL ETMEKTİR.

Montajını ve satışını yaptığımız bütün ürünlere garanti verdiğimizi unutmayın. Kalitesiz ürünlere verdiğimiz teknik destek ve zamanın boşa gittiğini de asla unutmayınız. Bu kalitesiz ürünler size çok daha pahalıya mal olmakta ve siz bunu ucuza aldığınızı zannetmektesiniz. Hepimizin amacı tek olmalıdır; müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ürünlerle sağlamak onlara ve de kendimize satıştan sonra sorun yaşatmamak. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlar, onların dostlarından yeni müşteriler edinir, sizler ve bizler her zaman var oluruz. Piyasadaki haksız rekabetten ancak kaliteli hizmet ve ürün sağlarsak kurtulabiliriz.

Bazı firmalar sürekli büyüdükleri halde bazı firmalar yok olmakta veya ayakta kalma savaşı vermektedirler. Kaliteli ürün, kaliteli personel ve teknik destek varsa daima başarırsınız. Tabii ki bunun da sebebi kâr etmenizdir. Kâr olmazsa bunların hiç birini müşterilerinize sağlayamazsınız. Kâr olmazsa ticaret de olmaz. Bunu asla unutmayınız. O zaman sizler de piyasadaki yüzlerce sıradan firmalardan biri olursunuz.

Güvenlik sektöründe olduğumuzu asla unutmayınız. Müşterilerimiz bize canı ve malını korumamız için para vermekteler. Firmamızın güvenlik sektöründeki ender firmalardan biri olduğunu ve bizim bu yüzden diğerlerinden farklı olduğumuzu müşterilerimize anlatırız. Kendimizi iyi bir şekilde tanıtırız ve neden bizimle çalışmak zorunda olduklarını izah ederiz. Çünkü bizler farklıyız. Bizler sıradan değiliz. Çünkü bizler sadece bugün değil, daima var olacağız. Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz budur...

Saygılarımızla,
Besis Güvenlik

DEĞERLERİMİZ

-> Güven veren bir güvenlik firması olmak

-> Ekip ruhuna sahip olmak

-> Sürekli gelişim ve değişim

-> Kalite

-> Yaşamı kolaylaştırmak

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Evinizin ya da işyerinizin güvenlik risk analizini belirlemek üzere ücretsiz keşif yapmamızı ister misiniz?
Keşif formunu doldurun, size en kısa sürede geri dönelim. Hem de hiçbir ücret ödemeden istediğiniz gün ve saatte keşfinizi yapalım.

Keşif Talep Formu

veya bizi arayın 0 264 278 7882

Besis Güvenlik Hakkında

Nisan 2008 tarihinde kurulan firmamız aynı sektörde geçmişten gelen deneyimini kullanarak müşteri memnuniyeti, kalite hizmet anlayışı, samimi ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Sakarya'da ve ulusal bazda önde gelen firmalar arasına girmiştir.

Bize Ulaşın
  • Adres: Mithatpaşa Mah. Adnan Menderes Cad.
    No:154/A Adapazarı / SAKARYA
  • Tel: 0 264 777 19 05
  • Email: info@besis.com.tr