Destek Hattı: 0 264 777 19 05
Takip Edin:

Sizi ve sevdiklerinizi korumak için...
Güvenliğiniz bize emanet...

BİZDEN KISACA

Nisan 2008 tarihinde kurulan firmamız aynı sektörde geçmişten gelen deneyimini kullanarak müşteri memnuniyeti, kalite hizmet anlayışı, samimi ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Sakarya'da ve ulusal bazda önde gelen firmalar arasına girmiştir.

Türkiye'de kendini ispatlamış sektörün en önde gelen firmalarının ana ve tek yetkili bayiliklerini, aynı zamanda desteğini alarak kısa zamanda kalite politikasını zirveye çıkarmıştır.

VİZYON

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

Besis Güvenlik, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle; Besis Güvenlik, elektronik güvenlik sektörünün bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve köklü bir hizmet kurumu olarak sunmak amacındadır.

MİSYON

Besis Güvenlik, arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği sayfın noktayı; yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına, Önce müşteri memnuniyeti, sonra kar anlayışına, Müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmasına, Satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine, Hizmet personelini titizlikle seçmesine, İşinden kazandığını, cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır.

Besis Güvenlik, öncü ve örnek rolünü kalıcı kılmak için; yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Evinizin ya da işyerinizin güvenlik risk analizini belirlemek üzere ücretsiz keşif yapmamızı ister misiniz?
Keşif formunu doldurun, size en kısa sürede geri dönelim. Hem de hiçbir ücret ödemeden istediğiniz gün ve saatte keşfinizi yapalım.

Keşif Talep Formu

veya bizi arayın 0 264 278 7882

Besis Güvenlik Hakkında

Nisan 2008 tarihinde kurulan firmamız aynı sektörde geçmişten gelen deneyimini kullanarak müşteri memnuniyeti, kalite hizmet anlayışı, samimi ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Sakarya'da ve ulusal bazda önde gelen firmalar arasına girmiştir.

Bize Ulaşın
  • Adres: Mithatpaşa Mah. Adnan Menderes Cad.
    No:154/A Adapazarı / SAKARYA
  • Tel: 0 264 777 19 05
  • Email: info@besis.com.tr