Destek Hattı: 0 264 777 19 05
Takip Edin:

Hırsız Alarm Sistemleri

Buradasınız:

Kablolu Alarm Sistemleri

Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Ev veya işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. istenmeyen durumu algılar ve alarm verir. Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. istenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. içerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumandası ile gerçekleşir.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Evleri keyifle yaşanabilir kılan en önemli faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. Işıklandırma, dekoratif ürünler ve renkler bir mekânı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir. Özenle yapılan dekorasyon sonrasında ise estetik görünümü bozmamak için kablolu cihazların seçiminde çok hassas davranılır. Mümkünse kablosuz alarm sistemi ürünleri tercih edilir. Çünkü bu tip cihazların kabloları evde estetik olmayan bir görüntü sergileyebilir. Yakın bir zamana kadar alarm güvenlik sistemlerinin montajında da tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kablo kullanıyordu. Ancak geliştirilen kablosuz alarm teknolojileri sayesinde alarm sistemlerinde kablo kullanımı bir zorunluluk olmaktan çıktı. Evinize alarm sistemi taktırmak istiyorsunuz fakat kablo kirliliğinden hoşlanmıyorsanız, Barış İletişim’in kablosuz güvenlik sistemleri tam size göre. Ev ve işyerinizdeki yaşam senaryonuza göre uygun olarak yerleştirilen. Kablosuz alarm sistemleri evde kablo kalabalığından hoşlanmayan kişiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kablosuz alarm sistemlerinde alarm paneli ile detektörler ve manyetik kontaklar arasındaki veri alışverişi RF sinyaller aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Böylece alarm sistemlerindeki kablo sorunu ortadan kaldırarak yaşam alanlarının dekorasyonu korunmuş oluyor.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangını başlangıç anında tеspit еdip uyarı еlеmanları ilе müdahalе birimlеrini yönlеndirmеk, varsa söndürmе sistеmlеrini uyarmak vе ortamda tеhlikе arz еdеn birimlеri dеvrе dışı bırakmaktır. Çеşitli tip algılama еlеmanları kullanılarak hеmеn hеr uygulama alanı için çözüm ürеtmеk mümkündür (işyеrlеri, dеpolar, еvlеr, otеllеr, fabrikalar, okullar, hastanеlеr vb.) Yangın algılama sistеömlеri yukarıda sayılan yеrlеrdе sıklıkla kullanılmaktadır.

Yangın Alarm Sistеmlеrindе еn basit anlamıyla bir yangın Algılama panеli bulunur. Panеl çеşitli tip algılama еlеmanlarından (dеdеktörlеr(Duman Dеdеktörü,Isı dеdеktörü,Multi Sеnsör,Alеv dеdеktörü vb.), butonlar vb.) gеlеn uyarıları dеğеrlеndirip uyarı еlеmanlarını (sirеnlеr, flaşörlеr vb.) aktif duruma gеtirir.

Sözleşmeli Alarm Sistemleri

İşyeri Güvenliği

İşyeri alarm sistemlerinde Türknet güvenlik farkını yaşayın...

Alarm kurulumu yaptırmak ve işyerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için alarm firmalarının da belirli şartlara ve standartlara sahip olması ve kendinizi güvende hissettirmesi gerekir. İşyeri alarm sistemleri için Türknet Güvenlik olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanmaktayız. Ayrıca kurulumunu yaptığımız alarm sistemlerini Türknet Haber Alma Merkezi'nden 7/24 takip etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür. İşyerinizin ihtiyacı olan alarm sistemi için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. İşyerlerinin farklı mimari ve ihtiyaçları olduğundan yerinde yapılacak projelendirme ve ücretlendirme siz değerli müşterilerimize daha faydalı olmaktadır. İşyerinizin ihtiyacı olan alarm paket sistemine ek olarak işyerinin sektörüne göre farklı ürünler kullanabilir.

Türknet güvenlik 7/24 Alarm Haber alma Merkezi işyeri çalışma şekli;

 • İşyeri açılış ve kapanış saatleri kurulum sonrası dolduracağınız formla belirlenir, sistemin açılış saatinde kim tarafından açıldığını, kapanış saatinde kim tarafından kapandığının takibi yapılır.
 • Belirtilen saat de sistem kuruldu sinyali gelmez ise kapanış sinyali gelmediğine dair operatörlerimiz tarafından aranıp bilgilendirilirsiniz.
 • Tüm sistemlerimize uyarlayabileceğimiz en son teknoloji GPRS modül ile alarm sistemi ve alarm izleme merkezi 24 saat her an on line olarak haberleşir.
 • Sisteminizdeki olası sorunlar telefon veya GPRS haberleşmesi koptu, akü azaldı, elektrik kesildi, haberleşme yapılamadı gibi sinyaller anlık olarak merkeze iletilir ve size haber verilir.
 • Sisteminizdeki tüm hareketi haftalık yâda aylık rapor olarak alabileceğiniz gibi web sayfamızdan müşteri online giriş butonunu kullanarak istediğiniz an görebilirsiniz.

Türknet alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile işyeri alarm sistemi için aradığınız güveni sunmaktadır.

Video Kamera Sistemleri

İş yerinizi istediğiniz yerden canlı izleyebilir veya her bir izleme alanının görüntülerini kayıt altına alarak olası olaylara karşı tedbir alabilirsiniz. Yapılan kayıtlara; ihtiyaç olduğunda iş yerinizden veya uzaktan erişim yaparak ulaşabilirsiniz.

Ev Güvenliği

Türknet Güvenlik Ev Alarm Sistemlerinde Son Teknoloji GPRS Modül Kullanır.

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen ev alarm sistemlerinde Türknet Güvenlik son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanır. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür. Evinize kurduracağınız paket (temel) alarm sistemi ile sevdiklerinize zarar gelmeden, gözünüz arkada kalmadan rahatça evden çıkabilir ve gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz.

TÜRKNET Alarm Sistemi

Yaşam alanınıza yada çalıştığınız ortama izinsiz giriş yapabilecek, canınıza ve malınıza zarar verebilecek kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan sizi koruyan elektronik bir güvenlik sistemidir.

Türknet alarm hizmeti satın alarak korumasız olan diğer evlerden ayırt edilirsiniz. Özellikle yalnız yaşayan genç bireylerimiz ve yine yalnız yaşayan ebeveynlerimiz savunmasız göründüklerinden dışarıdan gelebilecek saldırıların birinci hedefi durumundadır.

Türknet alarm sistemi mekânın özelliğine göre projelendirilip kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir.Alarm sistemi izinsiz giriş yapıldığında dış cephedeki ışıklı sirenin yüksek ses çıkararak caydırıcı özeliği ile izinsiz giriş yapmaya çalışanın kaçınmasını ve aynı zamanda alarm izleme merkezine sinyal gönderip acil yardım almanızı sağlar.

Alarm Sistemi Kurulumu;

Alarm sistemi montajı apartman dairesi için 2 ile 3 saat arası sürer. Giriş katlarda riskli noktalar daha çok olacağından bu süre artabilir. Yüksek katlarda daha az zaman alacaktır.

Ürünlerin montajı yapılırken etrafın toz olmaması için özel olarak elektrikli süpürge ile matkap aynı anda çalıştırılır.

Komşularınızın rahatız olmaması için sabah 9:00 dan önce montaja başlanmaz. Montaj başladığında en fazla 15 dk. Matkap işinden sonrası tamamen sesiz bir süreçtir.

Montaj bitiminde uygulamalı eğitim verilir. Sistemi kullanmak çok kolaydır. Hatta tek tuşla kurabilir tek tuşla kapatabilirsiniz. Size verilen eğitimde her açıdan nasıl kullanacağınız gösterilir.

Paket (Temel) Ev Alarm Sistemi Nedir?

Paket Ev Alarm sistemini oluşturan ürün ve hizmetlerimiz,

 • 1 adet alarm paneli: Alarm sisteminin takılmış olan uç birimlerini kontrol eder bu birimlerden gelen sinyalleri analiz edip telefon veya gprs cihazı üzerinden alarm merkezi ile haberleşmeyi sağlar.
 • 1 adet şifre paneli (keypad): Eve giriş çıkışlarda şifrenizi yazacağınız, acil durumlarda basacağınız butonların olduğu paneldir. Arıza durumunda firmaya ve size sarı (trouble) ışık ile sistemde sorun olduğunu bildirir.
 • 1 adet hareket algılayıcı sensor: Daire iç kısmına hol veya geçiş bölgesine takılır.<*
 • 1 adet kapı ve pencere sensorü (swich): Daire kapısına ve gerekli ise pencerelere de yerleştirilen izinsiz açılış veya zorlamalarda alarmın uyarı vermesini sağlar.
 • 1 adet dış siren: Daire dışına veya dış cepheye konumlandırılacak alarm durumunda etrafı sesli olarak uyaracak yüksek sesli ışıklı yanıp sönen caydırıcı harici sirendir.
 • 1 adet dâhili siren: Evinizde uygun bir yere yerleştirilecek olan iç siren dış siren ile birlikte aynı zamanda evin içerisinde de sesli uyarı verecektir.
 • 1 adet bakımsız kuru akü: Elektrik kesildiğinde sisteminizi 24 saat besler ve sorunsuz çalışmasını sağlar.
 • 7/24 alarm merkezi hizmeti: Sisteminizin sağlıklı çalıştığının kontrol edilmesi acil durumlarda yetkili mercilerin ve yetkili kullanıcıların aranmasını sağlayan kendi bünyemizdeki merkezimizdir.

Opsiyonel ürün olarak:

 • GPRS modül: Alarm sisteminiz ve alarm merkezi ile uydu üzerinden 24 saat her an on line (çevrimiçi) olmanızı sağlar.

Türknet Alarm firması Ücretsiz keşif hizmeti nedir?

Size ücretsiz olarak sunulan bu hizmetten en iyi şekilde yaralanabilmeniz için görüşmeye gelecek olan satış temsilcisinin projelendirme tecrübesi ve alarm konusunda bilgili olması önemlidir.

Doğru yapılan bir keşif ile az maliyetli yüksek korumalı sisteme sahip olur, doğru yere yerleştirilen ürünler ile yanlış alarm vermeyi önlemiş ve komşularınızı rahatsız etmekten kaçınmış olursunuz

Türknet Alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile ücretsiz keşif hizmeti konusunda da ihtiyacınız olan güveni sunmaktadır.

Türknet Alarm Acil İlk Yardım Butonu İle Panik Yapmaya Son

Türknet’in acil yardım butonu boyuna kolye şeklinde kullanılabileceği gibi kemerede takılabilmektedir. Kullanımı son derece kolaydır. Üzerinde dört adet basma tuşu bulunmaktadır. Acil yardım tuşu üzerinde kullanım kolaylığı olması için kırmızı zil resmi bulunmaktadır. Parmak ile altı saniye basılı tutulduğunda aktif hale geçerek Türknet Alarm İzleme Merkezine acil yardım sinyali gönderir. Acil Yardım sinyalini alan iyi eğitimli personelimiz hızlı tepki vererek size en kısa sürede yardım ulaşmasını sağlar.Diğer basma tuşları alarm sistemini açmak kapamak için kullanılır bu tuşları çalıştırmak için iki saniye basılı tutmanız yeterlidir.

Acil durum butonunu aktif hale getirmek için altı saniye basılı tutmak yeterlidir. Acil Yardım butonun pil ömrü 3 yıldır, zayıfladığında, elektronik güvenlik sisteminizin mekanik tuş takımından uyarı sinyali verir. Bu sinyali aynı zamanda Türknet Alarm İzleme Merkezine de gönderir. Pil değişimi için bizden yardım alabileceğiniz gibi herhangi bir saat tamircisinden temin edebileceğiniz pili, kendinizde değiştirebilirsiniz.

Gaz Alarm Sistemleri

Gaz kaçağı algılama sistemleri, her türlü konut ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış gaz kaçağı algılama sistemleri ile can ve mal kayıplarını önlemek için, mekânın özelliğine göre cihazlar seçilip, projelendirme yapılmaktadır.

Büyük İşletme Güvenliği

Size sunacağımız güvenlik paketleri ile işinizi her zaman kontrol edebilir ve koruyabilirsiniz

İş Çözümleri

İş güvenliğinde çözüm ortağı seçmek önemli bir konudur. Eğer 7/24 güvende olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 444 85 75’den bizimle iletişime geçmenizdir.

Güvenlik İçinde Güne Başlamak Ve Güvenlik İçinde Günü Bitirmek.

Farklı kurum ve çalışma ortamlarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir iş güvenliği paketlerimiz ile maddi ve manevi varlıklarınızı gece gündüz korumak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

İş Güvenlik Sistemleri

İş hacminize göre ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümler üretip; gerektiğinde iş güvenlik sistemlerini birleştirerek zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacaktır.

Geçiş kontrol sistemleri; çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sunarken, firma sahibi için çalışma saatlerinin takibi ve bunların personel bordrolarına aktarılması konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Çalışma ortamındaki geçiş kontrol sistemleri; giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak takibine, raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile önemli alanların girişlerine sınırlama getirilmesine, gerektiği durumlarda olay senaryoları üretilmesine olanak tanır. Bunların yanı sıra suiistimale karşı güvenli bir çözüm ve caydırıcılık sağlar.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangınların; binaları, tarihi eserleri tekrar eski haline getirilemeyecek şekilde tahrip etmeleri, hatta bazen can kayıplarına bile sebep olmaları nedeni ile alarm sistemleri içerisinde, belki de en önemlisi yangın alarm sistemleridir.

Yangın alarm sistemleri ile; her türlü mekanda çıkabilecek yangınlar daha başlangıç aşamasında tespit edilip, mekanda yaşayanlar sesli olarak uyarılır ve alarm merkezine gönderilen bilgi ile, merkezde çalışan personel tarafından itfaiye olay yerine yönlendirilir.

Yangın alarm sistemleri yapıların ve işletmelerin özelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Proje aşamasında mekânın konumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak, ihtiyaca tam cevap verebilecek bir sistem tasarlanmaktadır.

Gerçekten güvende misiniz? Ücretsiz keşif için tıklayın...

Besis Güvenlik Hakkında

Nisan 2008 tarihinde kurulan firmamız aynı sektörde geçmişten gelen deneyimini kullanarak müşteri memnuniyeti, kalite hizmet anlayışı, samimi ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Sakarya'da ve ulusal bazda önde gelen firmalar arasına girmiştir.

Bize Ulaşın
 • Adres: Mithatpaşa Mah. Adnan Menderes Cad.
  No:154/A Adapazarı / SAKARYA
 • Tel: 0 264 777 19 05
 • Email: info@besis.com.tr